Digitale veiligheid: de basis op orde is geen luxe meer

Steeds meer bedrijven ontdekken dat digitale veiligheid niet ophoudt bij een virusscanner of een wachtwoordbeleid.

De Europese NIS2-wet treedt in 2026 in werking. Daarmee verandert er iets fundamenteels: bedrijven moeten niet alleen veilig werken, maar dat ook kunnen bewijzen.

Het NIS2 Quality Mark helpt ondernemers precies daarbij. Je kunt het keurmerk halen via Samen Digitaal Veilig waar Aannemersfederatie Nederland mee samenwerkt.

Het gaat dan om aantoonbaar veilig werken, laten zien dat je processen op orde zijn, dat je bewust handelt, en dat je je verantwoordelijkheid neemt in... Lees het artikel

Filter berichten

Selecteer de gewenste onderwerpen

EIB: 75.000 voltijds arbeidskrachten nodig in de bouw

In de periode 2026-2029 zijn 75.000 nieuwe voltijds arbeidskrachten nodig om de voorziene productie te kunnen realiseren.

Lees het artikel

Geactualiseerde flyers cao Bouw en Infra 2025-2027

Op basis van de nieuwe cao Bouw & Infra is een aantal digitale flyers geactualiseerd.

Lees het artikel

Rapportage EIB - Betaalbaarheidsbeleid woningnieuwbouw ineffectief

Het beleid gericht op het realiseren van grotere aandelen betaalbare woningen in de nieuwbouw zorgt niet voor een groter aandeel betaalbare woningen op de totale Nederlandse woningmarkt.

Lees het artikel

Nu online: Webinar zzp in de bouw en infra Belastingdienst en Aannemersfederatie Nederland

Recent is een inspirerend en informatief webinar gepresenteerd over de uitdagingen en kansen voor zzp'ers in de bouw- en infrasector.

Lees het artikel